+48 728 847 388 a320@exin.pl
  • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem


UWAGA!

Ze względu na zalecenia Ministerstwa Zdrowia od dnia 12.03.2020 zawieszamy do odwołania wszystkie sesje na symulatorach.

Za utrudnienia przepraszamy.

Idealny symulator dla wszystkich miłośników „małego lotnictwa” , kandydatów-pilotów i pilotów, którzy chcą szkolić swoje umiejętności. Może przeobrazić się w model:

- Cessna 172 RG – statek powietrzny jednosilnikowy z chowanym podwoziem oraz przestawianym śmigłem

- Piper Seneca III – samolot dwusilnikowy.

Na Symulatorze FNPT II można ustawiać różne warianty pogody: wielkość zachmurzenia, widzialność, podstawa chmur, prędkość i kierunek wiatru przy ziemi i na różnych wysokościach, turbulencje, oblodzenie, dzień, noc oraz wiele różnych symulowanych niesprawności przyrządów i pracy silnika. Posiada kolorowy system wizualizacji terenu i lotnisk komunikacyjnych całej Europy wyświetlany z trzech rzutników na ekranach.

Symulator posiada Certyfikację Kwalifikacji FSTD dla poziomu szkoleniowego urządzenia symulacji lotu FNPT II wydaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Każdy klient z zewnątrz może do nas przyjść i wykonać lot na naszym symulatorze po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

 

Kontakt z nami:

godziny otwarcia od 9:00 do 18:00 (7 dni w tygodniu)

telefon: +48 784 647 985

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Mechaniczna 13

21-040 Świdnik k. Lublina