+48 728 847 388 a320@exin.pl
  • 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem


Symulator kabiny pasażerskiej

UWAGA!

Ze względu na zalecenia Ministerstwa Zdrowia od dnia 12.03.2020 zawieszamy do odwołania wszystkie sesje na symulatorach.

Za utrudnienia przepraszamy.

Symulator kabiny pasażerskiej to jedyny tego typu symulator w Polsce dający możliwość sprawdzenia swoich reakcji podczas lotu prawdziwym samolotem. Jeśli nigdy nie latałeś i odczuwasz lęk przed podrożą statkiem powietrznym- my pomożemy Ci pokonać Twoje obawy! Jest to idealne narzędzie przysposobienia dzieci do pierwszej przygody lotniczej i zapoznania z wnętrzem samolotu. Przyjdź do nas, żeby odbyć swój pierwszy lot (z możliwością opuszczenia pokładu w każdej chwili)!

 

Niniejszy symulator poza szkoleniem teoretycznym pozwala również na praktyczne zapoznanie się z zagadnieniami obsługi pasażerów i postępowania w sytuacjach awaryjnych oraz przećwiczenie różnych wariantów postępowania poprzez zasymulowanie prawdziwych wydarzeń. Odbycie takiej praktyki jest szczególnym atutem dla osób ubiegających się o pracę na stanowisku personelu pokładowego. Chcesz zostać członkiem cabin crew? Koniecznie musisz nas odwiedzić!

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

 

Kontakt z nami:

godziny otwarcia od 9:00 do 18:00 (7 dni w tygodniu)

telefon: +48 728 847 388

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Mechaniczna 13

21-040 Świdnik k. Lublina