+48 795 424 351 +48 606 954 854

  • 1
  • 2

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem


Osoby Funkcyjne – Kadra Instruktorska

Zajęcia teoretyczne i loty szkolne w firmie Exin prowadzą doświadczeni instruktorzy i specjaliści od szkoleń teoretycznych i praktycznych. Nasi wykładowcy posiadają wieloletnią praktykę w swoich dziedzinach. Są to doświadczeni istruktorzy, inżynierowie lotniczy, lekarz medycyny lotniczej, egzaminatorzy Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej oraz piloci liniowi również z bardzo dużym doświadczeniem jako instruktorzy lotnictwa ogólnego.

W naszej szkole lotniczej “NASTAŁO NOWE”, nastąpiła zmiana osób funkcyjnych co po uzyskaniu certyfikatu PART-FCL, przyczyniło się do podniesienia standardów w szkoleniu lotniczym:

Wiesław Drożdżowski HT

Kierownik Szkolenia ATO Exin, były pilot liniowy, instruktor, egzaminator LKE z bardzo dużym doświadczeniem w lotach według wskazań przyrządów na samolotach wielo-silnikowtch, odrzutowych i turbośmigłowych w różnym rodzaju lotnictwa w kraju i za granicą. Wyszkolił wielu pilotów którzy aktualnie są kapitanami samolotów pasażerskich na różnych liniach lotniczych. Posiada ogólny nalot ponad 12.000 godzin.

Szczepan Bartler

“Profesor w Szkoleniu Pilotów i Instruktorów”, wieloletni nauczyciel latania na samolotach i szybowcach, posiada olbrzymie doświadczenie instruktorskie, uczestniczył w wielu zawodach samolotowych i szybowcowych, jest Starszym Egzaminatorem LKE. Wylatał jako Instruktor samolotowy ponad 4.500 godzin w kraju i za granicą.

Adam Kamiński CTKI

Szef Instruktorów Szkolenia Teoretycznego ATO Exin, były pilot liniowy, kapitan samolotów B-737, B-757, latał na liniach lotniczych całej Europy i nie tylko, instruktor samolotowy w lotnictwie liniowym oraz w lotnictwie ogólnym. Spędził za sterami różnych samolotów ponad 12.000 godzin.

Daniel Janus FI(A)

Instruktor szkolenia ogólnego w ATO Exin, swoją przygodę z lotnictwem zaczął w 2004 roku w modelarni w swoim rodzinnym mieście, następnie w Aeroklubie Częstochowskim w 2009 roku rozpoczął kurs szybowcowy, a w 2010 roku kurs samolotowy. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie na kierunku Pilotaż Samolotowy. W chwilach wolnych od pracy wypoczywa w samolocie holując szybowce i latając ze skoczkami. Łączny nalot ponad 700 godzin.